inspiracje, pomysły, opisy i zdjęcia jak zamiast wyrzucić stare, zużyte i niepotrzebne przedmioty, wykorzystać je ponownie, dbając przy tym o środowisko i własną kieszeń

Meble

piątek, 11 listopada 2011

To zdjęie z thisoldhouse urzekło mnie prostotą pomysłu. Jeżeli ciężko jest znaleźć jakieś miejsce na posłanie dla psa lub kota, można do tego wykorzystać szafkę:) Jeżeli mebel nie stoi zbyt stabilnie, dobrze jest go przymocować do ściany, dla bezpieczeństwa swojego i naszych zwierzaków. W takim przytulnym  domku pies lub kot, będzie czuł się bezpiecznie, mając przy tym widok na to, co się dzieje w pokoju.

posłanie

wtorek, 08 listopada 2011

Okazuje się, że przy drobnej modyfikacji, stara wanna może znacznie nabrać na wartości. Ta poniżej z reestore przerobiona na kanapę została wyceniona na 1850 funtów!

wanna

Tagi: kanapa wanna
18:27, xbluebluex , Meble
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 07 listopada 2011

Nikt już takich nie używa, jednakże w niejednym domu znaleźć można jeszcze takie walizki z czasów młodości naszych rodziców i dziadków. Chociaż już dawno wyszły z mody, mają jednak swój niezaprzeczalny urok i aż kusi by jeszcze je jakoś wykorzystać.

Najprościej, jest po prostu wyłożyć taką walizeczkę miękką poduchą, kocem lub kołderką i umościć w środku wygodne posłanie dla psa lub kota. Można jeszcze ewentualnie dorobić nóżki. Takie łóżeczko będzie oryginalne i funkconalne.

Dla psa:

posłanie dla psa

Dla kota:

dla kota

 

Z wielkich, przepastnych waliz można zrobić piękne i stylowe siedziska i kanapy, tak jak tutaj:

kanapa

kanapa

Tutaj z obiciem z materiału:

kanapa

W zależności od tego jakie skonstruujemy nóżki i jakie obicie dobierzemy, taki mebelek może pasować do wielu wnętrz o różnych stylach, tak jak tu:

kanapa

kanapa

kanapa

 

krzesło

Łatwo, przy pomocy dobrego kleju i czterech nóżek można też zrobić taki mały stoliczek.

stolik

Możliwości jest wiele, walizki można pomalować w fantazyjne wzory, ozdobić kawałkami, materiału, koronki, wszystko zależy od naszej wyobraźni.

 

niedziela, 06 listopada 2011

 

Stołki można zrobić na wiele różnych sposobów, aby wykonać ten wystarczy poduszeczka, dwa paski, podstawka (można użyć np. paletę budowlaną, deseczkę, spód od starej szafki) i sterta kolorowych magazynów, które jeszcze czasem czytamy. Swoją drogą jest to świetny sposób na ich przechowywanie, kiedy nie ma już miejsca w szafkach i na półkach.

stołek

stołek

Zdjęcia pochodzą z www.njustudio.com

Tagi: stołek
07:34, xbluebluex , Meble
Link Dodaj komentarz »
| < Kwiecień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tagi

Skrzynka pocztowa Napisz e-mailfree counters
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
stat4u